Reference

Tady si můžete přečíst několik slov od lidí, se kterými jsem spolupracovala nebo stále spolupracuji. 

Hezký den,

moc děkuji za zpětnou vazbu.

Byla jste skvělá, moc se nám u Vás líbilo.
Milá Petro,

moc děkuji za rychlou zpětnou vazbu i skvělou práci. Myslím, že to T. hodně oceňuje i potřebuje. Jsem za Tebe vděčná.

Zdravím, Petro. Všichni jsme moc spokojení s tím, co dělaš pro I., která chce pokračovat dál. P. nemá výhrady a já jsem ráda 😁 a všichni jsme rádi, že tě „máme”.

Často na Vás vzpomínáme. Naposledy dnes, když Ondra stál na jedné noze a říkal, že se musí dívat na jedno místo ( teda vlastně do blba mami 🤣), jak říkala terénní učitelka.🙂 Ondrovi se daří dobře. Já říkám, že to je jako by od Vás dostal nějakou injekci.😄
Ondra přišel ze školy a s očima na vrch hlavy mi hlásil, že Jirka byl také u terénní učitelky. 😃
Dobrý den, milá Petro,

vloni v červnu jste mi pomohla reflektovat odchod mých synů na jiné školy a zároveň jsem se díky Vám mohla podívat s nadhledem na vlastní učitelskou praxi. Vaše jméno na programu konference pořádané Mensou ČR o budoucnosti vzdělávání (23. - 24. 4. 2023) bylo jasnou motivací k účasti a tímto bych Vám chtěla dodatečně poděkovat za inspirující příspěvek.

S pozdravem a přáním všeho dobrého

Dobrý večer, hltáme čtyřlístek.🙂 Díky Vám ho čtení baví. V.V

Mockrát děkuji za zpětnou vazbu, i já jsem ráda, že jsem měla příležitost a mohla tě mít u nás ve třídě. Tvá slova (ať už v to úterý nebo e-mailem) mě opravdu utvrdila v tom, že jdu správnou cestou a že to má smysl. A musím říct, že již v tom minulém týdnu mi to pomohlo v tom, nemít pocit, že povídáním o tom, jakou kdo zvolil strategii, proč to děláme zrovna tak nebo onak, není ztráta času. Dneska chybělo hodně dětí, a tak jsem zas měla i já trošku více prostoru pozorovat je při práci a koukat na celý proces trochu z jiného úhlu pohledu. A to si fakt užívám :)

Ještě jednou děkuji, dala jsi mi opět novou sílu, povzbuzení a motivaci pro další práci a doufám, že jsme se třeba neviděly naposledy :)

Petro spolupráce s tebou je skutečná radost, protože takhle se učíme všichni, zrovna včera se bavila T. s B.  a projížděly spolu něco z tvých doporučení a já si říkala, jak je to krásný, když se "nehodnotí", ale informuje, doporučuje, nechá se možnost sebeřízení, tak učební procesy a informace se šíří dál a dál a vše jde k lepšímu. Byla jsem až dojatá...moc díky!

To je krása, ano, jako zázrak. Děláte Petro tak důležité, životně důležité věci! A s takovou láskou a nasazením! Máte můj obrovský obdiv. Děkuji

Sebeřízení jako prostředek k učení sebe sama

Pomůžu Vám s nastavením procesu učení. Mozek je sval a musí se trénovat pořád, stejně jako ostatní svaly v těle. Celý proces projdeme a naučím Vás, jak trénovat správně.
Konzultace
Sebe - řídit
Schopnost
sebehodnocení
Psychohygiena
Sebeřízení
Práce s emocemi
Práce s časem
Odpovědnost za svoje chování
Volba

Nezávazná poptávka

Zeptejte se na cokoliv nebo si domluvte svoji první konzultaci. Těším se.
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Zpráva
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů