Mozková posilovna

V aktuální době máme možnosti učení a využití domácího vzdělávání je jedna z mnoha možností. Provázím rodiny v rámci domácího vzdělávání - zprostředkuji zkušenosti s tímto typem učení + předám důležité, konkrétní kroky, které vedou k tomu, aby se domácí vzdělávání dařilo.

Zajímá mě více

Žijeme v tzv. dynamické době, kdy změna je trvalý stav. Nevystačíme si s tím, co jsme se naučili před cca 20 lety. Nestačí nám pouze paměť, potřebujeme rozvíjet tzv. strategické, koncepční myšlení. 

Mozková posilovna je zaměřená na tzv. Kognitivní (rozumový) trénink. V rámci mozkové posilovny zažíváme přímo cvičení zaměřené na: podporu logického myšlení, paměti, myšlení v souvislosti. Cvičení, které podporuje abstraktní myšlení, práce se slovy. Záměrem mozkové posilovny je, udržet si nadšení, svěžest, nadhled, duševní pohodu a klid, uvědomit si konkrétně možnosti, jak můžeme každý pracovat se svým mozkem. 

Sebeřízení jako prostředek k učení sebe sama

Pomůžu Vám s nastavením procesu učení. Mozek je sval a musí se trénovat pořád, stejně jako ostatní svaly v těle. Celý proces projdeme a naučím Vás, jak trénovat správně.
Konzultace
Sebe - řídit
Schopnost
sebehodnocení
Psychohygiena
Sebeřízení
Práce s emocemi
Práce s časem
Odpovědnost za svoje chování
Volba

Nezávazná poptávka

Zeptejte se na cokoliv nebo si domluvte svoji první konzultaci. Těším se.
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Zpráva
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů