FIE - Zkušenost zprostředkovaného učení

Filozofie Intenzivního Edukativního Přístupu (FIE) má za cíl podpořit vás na cestě k pochopení vlastního učebního procesu a potenciálu. Zaměřujeme se na rozvoj vašich dovedností, abyste se stali nejen sebelepšími verzemi sami sebe, ale abyste také mohli své schopnosti přispět společnosti. Zážitek z učení je u nás chápán jako něco, co nelze jen předat, ale co lze zprostředkovat prostřednictvím otázek, které otevírají cestu k dalšímu poznání.

Zajímá mě více

Koncept FIE + každodenní využití této filozofie, přístupu. FIE - pracuje v tzv. dynamice učení, kdy změna je trvalý stav. Pracuje aktivně s nejbližšími cíli. Tyto výchozí myšlenky ctím ve veškerém učení, vzdělání. 

Cílem FIE je, podpořit člověka, aby pochopil své  Učit se učit, potenciál  rozvíjel ho a byl tzv. kongruentní  opravdový. Využíval potenciál, nadání, nejen pro sebe, ale i pro celou společnost. 

Zkušenost zprostředkovaného učení – zkušenost můžeme pouze zprostředkovat, nemůžeme ji předat. Co to je zprostředkování? Klíčové je, kladení otevření otázek, podporující proces učení.

Sebeřízení jako prostředek k učení sebe sama

Pomůžu Vám s nastavením procesu učení. Mozek je sval a musí se trénovat pořád, stejně jako ostatní svaly v těle. Celý proces projdeme a naučím Vás, jak trénovat správně.
Konzultace
Sebe - řídit
Schopnost
sebehodnocení
Psychohygiena
Sebeřízení
Práce s emocemi
Práce s časem
Odpovědnost za svoje chování
Volba

Nezávazná poptávka

Zeptejte se na cokoliv nebo si domluvte svoji první konzultaci. Těším se.
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Zpráva
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů