Rodinné učení

Zavádím a podporuji Rodinné učení - mezigenerační. Pokud se cokoliv nedaří v učení, často najdeme řešení a podporu v rodině. Nejprve pojmenujeme to, co konkrétně v dané rodině řešíme a společně najdeme řešení. 

Zajímá mě více

Rodiče potřebují zažít i další možnosti učení a spolupráce s dětmi. Ne vždy se děti a rodiče učí stejně, proto je potřeba čas od času pojmenovat co se daří, nedaří a zaměřit se na zlepšení řešení v souvislosti s učením. Práce s tzv. nejbližšími cíli. Jak to probíhá? Setkáme se, společně se budeme učit, zaměříme se na pilíře učení, poté vám pošlu zpětnou vazbu - nezávislý úhel pohledu, popis průběhu učení, své potřehy + pojmenování konkrétních kroků, které povedou ke zlepšení.

Domácí vzdělání

V aktuální době máme možnosti učení a využití domácího vzdělávání je jedna z mnoha možností. Provázím rodiny v rámci domácího vzdělávání - zprostředkuji zkušenosti s tímto typem učení + předám důležité, konkrétní kroky, které vedou k tomu, aby se domácí vzdělávání dařilo.

Ve světě učení máme více než-li jednu možnost. Domácí vzdělávání je jedna z těchto možností. Zprostředkuji zkušenost s tímto typem učení, nastavím vám učení tak, aby bylo v souladu s vaším životem

 

Sebeřízení jako prostředek k učení sebe sama

Pomůžu Vám s nastavením procesu učení. Mozek je sval a musí se trénovat pořád, stejně jako ostatní svaly v těle. Celý proces projdeme a naučím Vás, jak trénovat správně.
Konzultace
Sebe - řídit
Schopnost
sebehodnocení
Psychohygiena
Sebeřízení
Práce s emocemi
Práce s časem
Odpovědnost za svoje chování
Volba

Nezávazná poptávka

Zeptejte se na cokoliv nebo si domluvte svoji první konzultaci. Těším se.
Vaše jméno
E-mail
Telefon
Zpráva
Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů